Uzman Görüşü: İşte 2024’te Patlama Potansiyeli Yüksek 2 Altcoin!

Piyasa değeri düşük bazı kripto paralar, rekabetin yüksek olduğu ve sürekli değişen kripto dünyasında cazip bir risk-ödül potansiyeli sunabilir. Bu projeler bazen ilk 100 arasında yer almadıkları için gözlerden kaçıyor. Kripto uzmanı Vinicius Barbosa, 2024’te değerinin 1 milyar dolara ulaşma potansiyeli olan 2 altcoin seçti.

Bu altcoin 1 milyar dolar piyasa değerine ulaşacak!

Radix (XRD), merkezi olmayan finans (DeFi) için altyapı görevi gören bir katman-1 Blockchain. Yerel tokenı şu anda 407,12 milyon dolar kapitalizasyona sahip. Ayrıca, token başına 0,039 dolardan işlem görüyor.

Radix’in 2024 yılında 1 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşması, değerinin %145 oranında artması demek. Dolayısıyla bu, fiyat üzerinde benzer bir etki yaratacaktır. Bununla birlikte, XRD’nin yıllık arz enflasyonu yaklaşık %2,5. Bu da fiyat artışını biraz etkiliyor. İlginçtir ki bu, Radix’in değerli rakiplerine kıyasla nispeten düşük bir arz enflasyonu. Örneğin, Solana (SOL) 45 milyar doların üzerinde sermayeye ve tahmini yıllık %17 enflasyona sahip.

Radix (XRD) piyasa değeri ve fiyat verileri. Kaynak: CoinMarketCap

Projenin temel yönleri güçlü ve 1 milyar doları hak ediyor!

Radix’in yaratıcısı Dan Hughes’in yaptığı son testler, ağın bir sonraki güncellemesinden sonra merkezi olmayan borsalarda (DEX) saniyede yaklaşık 31.000 takas gerçekleştireceğini gösteriyor.

Ayrıca proje, kullanıcılara kripto cüzdan boşaltmalarına karşı daha fazla güvenlik sunan varlık odaklı bir token oluşturma modeli kullanıyor. Bu drenajların Ethereum (ETH), Avalanche (AVAX) ve BNB Chain (BNB) gibi EVM tabanlı akıllı sözleşme platformlarını etkilediği biliniyor. Sonuç olarak, Radix’in temel yönleri XRD’nin 1 milyar dolarlık piyasa değerinin üzerinde olmasını destekliyor.

Nano’nun (XNO) 2024’te patlama potansiyeli yüksek!

Piyasa değeri 1 milyar doların çok altında olan ve anlamlı rekabet avantajlarına sahip bir başka altcoin de Nano (XNO). Nano, verimli değer transferleri için katman-1 peer-to-peer bir para ağı. Bu yazı sırasında, XNO 148,43 milyon dolar sermaye ile 1,11 dolardan işlem görüyordu.

Nano’nun 2024 yılında 1 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşması, %574 artış anlamına geliyor. Esasen, XNO’nun tüm birimleri 2017 yılına kadar tamamen dağıtıldı. Ayrıca, o zamandan beri seyreltme olmadan dolaşımda. Bu da Nano’nun birim başına 7,50 dolardan işlem görmesini sağlayacaktır. Yani, bu da dikkate almamız gereken bir fiyat direnci olacak.

Nano (XNO) piyasa değeri ve fiyat verileri. Kaynak CoinMarketCap

Altcoin projesi, Bitcoin ve diğerlerinden daha verimli işlemler sağlıyor

Enflasyon olmamasının yanı sıra, Nano’nun protokolü basitlik, verimlilik ve iyi bir kullanıcı deneyimine odaklanıyor. Bu bağlamda, ağının sıfır işlem ücreti var. Dolayısıyla, bu da kullanıcı maliyetlerini ve geliştirme uygulamalarını olumlu yönde etkiliyor. Özellikleri, Robert Kiyosaki’nin yakın zamanda altına alternatif olarak Bitcoin’e (BTC) yatırım yapma nedenleri olarak açıkladığı şeylerle uyumlu. Kıt bir emtianın daha ucuz değer transferini sağlıyor.

Her şey göz önünde bulundurulduğunda, Nano, kapasiteleri hakkında doğru farkındalıkla 2024 yılında 1 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşma potansiyeline sahip. Rekabetçi bir perspektiften baktığımızda, ademi merkeziyetçiliği ve güvenliği koruyor. Dahası, Bitcoin, XRP ve diğerlerinden daha verimli işlemler sağlıyor.

Bununla birlikte, kripto para piyasası hala çoğunlukla deneysel ve belirsizdir. Radix ve Nano’nun bu beklentileri karşılamak için çözümlerine yönelik talepte anlamlı bir artışa ihtiyacı olacaktır. Bu yüzden, hiçbir şeyin garanti olmadığını belirtmek gerekiyor.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x