Korkunç Olay Ekrana Yansıdı: Ünlü Oyuncunun Hayatı Dizi Konusu Oldu!

Sandık Kokusu dizisinde usta oyuncu Demet Akbağ’ın hayat verdiği Filiz karakterinin ilk bölümde başından geçen korkunç olayın gerçek bir hikayeden esinlenilerek yazıldığı öğrenildi.

Kızılcık Şerbeti’nde canlandırdığı Nilay rolüyle ününe ün katan Feyza Civelek’in başından geçen olay, bir kayıpla başlıyor.

Sandık Kokusu’nun tanıtım sahnesinde Filiz’in, 3 çocuk annesi kızı Karsu’nun kızını kendisine emanet etmesi sonrası kızı kaybetmesiyle anne kız arasında büyük bir kavga yaşanıyor.

Filiz şehirler arası otobüs yolculuğu sırasında verilen molada torunu uyurken otobüsten iniyor ve geri döndüğünde koltukta uyuyan torununu bulamıyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; bu olay sonrası kızını annesine emanet eden Karsu, adeta çıldırıyor.

Sandık Kokusu dizisi Show TV’nin iddialı yeni dizisi olarak dikkat çekiyor. O3 Medya’nın imza attığı dizinin dünyasını Zeynep Günay kurdu, Nezaket Coşkun ise yönetiyor. Demet Akbağ (Filiz) ile Özge Özpirinçci’nin (Karsu) anne kıza hayat vereceği diziyi usta senarist Melis Civelek, Zeynep Gür ile beraber yazıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x