Kartal’da arkadan çarptığı aracın önünü kesip sürücüye hakaretler yağdırdı

2 Şubat cuma günü Üsküdar Orhantepe Mahallesinde yaşanan olayda Özlem Ç. yönetimindeki 34 HJU 918 plakalı lüks otomobil, Baran Gür’ün kullandığı hafif ticari araca arkadan çarptı. Kaza nedeniyle sürücüler arasında tartışma çıktı.

ARACI TEKMELELEYEREK MEYDAN OKUDU

Baran Gür’e tepki gösteren Özlem Ç., tehdit ve hakaretlerde bulundu. “Polis çağıracağım” diyen Baran Gür’e, “Çağır oğlum, senden mi korkacağım. İstediğini çekebilirsin” diyerek tepki gösteren Özlem Ç. aracına geçen Baran Gür’ün üzerine yürüdü. “Kadınsın diye bir şey yapmıyorum” şeklinde tepki gösteren Baran Gür’e Özlem Ç., “Yap, adamsan yap diyerek” çarptığı aracı tekmeledi.

ARACI TAKİP ETTİ, YOL KESTİ

Tartışmanın uzaması üzerine olay yerinden ayrılan Baran Gür, bu kez de takip edildi. Otomobille Gür’ün kullandığı aracı dakikalarca takip eden Özlem Ç., bir süre sonra aracın önünü kesti. Araç sürücüsü Baran Gür yoluna devam ederken, tartışma araç camlarından da sürdü. Özlem Ç.’nin kullandığı otomobil, takip sırasında hafif ticari aracı bir kez daha geçmeye çalışırken, başka bir otomobile çarparak kaza yaptı.

YAŞANANLAR ANBEAN KAMERADA

Yaşanan olayı saniye saniye cep telefonu ile kayıt altına alan hafif ticari araç sürücüsü Baran Gür, polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Kazanın ardından çıkan tartışma, Özlem Ç.’nin aracı tekmelediği anlar ile dakikalarca süren takip ve yol kestiği anlar görüntülere yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x